Strict Standards: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/fkfut/domains/europartner-akie.pl/public_html/templates/europartner/layouts/com_content/article/default.php on line 13

Strict Standards: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/fkfut/domains/europartner-akie.pl/public_html/includes/application.php on line 539

Seminarium integracyjne III sektora i ekonomii społecznej

Stowarzyszenie EUROPARTNER pełniąc funkcję Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej, miało przyjemność zaprosić Przyjaciół i Partnerów do udziału w seminarium integracyjnym, które odbyło się w dniu 22 sierpnia 2014 w Wiosce Indiańskiej w Jurowcach przy ul. Kamiennej.

Spotkanie było szansą do wymiany doświadczeń, dyskusji na temat kondycji III sektora i ekonomii społecznej w naszym regionie, nawiązywania i zacieśniania kontaktów zawodowych oraz interpersonalnych.

Ważnym elementem spotkania była również część rekreacyjna podczas której uczestnicy korzystali z atrakcji dostępnych w Wiosce Indiańskiej. Na uczestników czekał catering i napoje, a spotkanie zakończyło się wspólnym ogniskiem trwającym do późnych godzin wieczornych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i zapraszamy do udziału w kolejnych spotkaniach i przedsięwzięciach realizowanych przez Stowarzyszenie Europartner AKIE.

Projekty konsultingowe

Projekty badawcze

Kurs języka chińskiego

Kurs języka chińskiego

Projekty UE

Projekty unijne