Aktualności

Debata „Jak fundusze unijne wpływają na inteligentny rozwój? Współpraca nauki z biznesem”

19 maja 2015 r. o godz. 10.00 na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku, ul. Warszawska 63 w Auli im. prof. Jana Gajewskiego odbędzie się debata pt. „Jak fundusze unijne wpływają na inteligentny rozwój? Współpraca nauki z biznesem” z udziałem ekspertów.

Tematyka funduszy unijnych wspierających inteligentny rozwój wzbudza zainteresowanie wśród młodych ludzi, ze względu na to, że współpraca środowiska nauki i biznesu wpływa na rozwój gospodarki, a także wspomaga działania eliminujące niekorzystne zjawiska na rynku pracy. Jest więc niezmiernie ważne, by informacje na te nurtujące zagadnienie przedstawić studentom oraz innym zainteresowanym.

Dlatego też Studenckie Koło Naukowe EUROPROJEKT podjęło się próby przybliżenia powyższej tematyki poprzez organizację debaty, dzięki której możliwe będzie zapoznanie się z opinią zaproszonych ekspertów. Debata odbędzie się 19 maja 2015 r. na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku. W trakcie wydarzenia omówione zostaną kwestie współpracy biznesu ze środowiskiem naukowym pod kątem nowej perspektywy finansowej 2014-2020.

Więcej szczegółów TUTAJ.